Misschien heb je ze al wel gezien tijdens het wandelen, de zogenoemde ‘happy stones’. Mensen een geluksmomentje bezorgen, dat is het voornaamste doel van de happy stones. Kom je een steentje tegen dan kun je die meenemen of weer ergens anders neerleggen. Help je mee om geluksmomentjes te creëren in Kloetinge? Haal dan bij Bakker Boer 3 zwerfsteentje per persoon op en maak er iets moois van!

Op zaterdag 24 april bezorgt Livingstone Goes speciaal voor de Oranjeverening een grote zak met stenen op het parkeerterrein van Bakker Boer. Je kunt hier per persoon 3 steentjes ophalen om thuis te beschilderen. Laat nadat de steentjes mooi zijn versierd 1 zwerfsteentje zwerven in Kloetinge en de andere 2 kun je tijdens Koningsdag inleveren op het Marktveld. We gaan hier achteraf een mooi kunstwerk van maken!