We hebben een leuke actie: Versier je huis voor Koningsdag en laat Kloetinge weer als vanouds oranje kleuren. Ben je lid van de oranjevereniging, plak dan de “ik ben lid” poster op het raam en maak kans op fantastische prijzen. Heb je de poster niet meer? Geen probleem, je kunt een nieuwe poster ophalen bij Bakker Boer in Kloetinge of je kunt een poster hieronder downloaden en zelf printen: Raamposter-kleur/ Raamposter-zwart-wit

We doen op donderdag 25 april een ronde door Kloetinge en kijken wie het mooiste versierde huis heeft.

Op vrijdag 26 april maken we de 2 winnaars bekend. Zij winnen één van de volgende prijzen:

Zaterdag 20 april

Op zaterdag 20 april staan wij op het parkeerterrein van Bakker Bloer in Kloetinge:

  • Haal alvast het programmaboekje op
  • Meld je aan voor diverse activiteiten
  • Word lid of bevestig je lidmaatschap
  • Ontvang oranje versiering voor de raamposteractie